Vasile Blaga: PNL este sub asediu. O mână de patru-cinci oameni, aceiaşi, folosindu-se şi de alţi câţiva, folosesc partidul în...

Fostul preşedinte al PNL Vasile Blaga a declarat, duminică, la congresul partdiului, că ”de prea mult timp, o mână patru-cinci oameni, aceiaşi, folosindu-se şi de alţi câţiva, folosesc partidul şi, să o spunem pe şleau, în nume personal”. El susţine că ”acest partid are un conducător, pe Ilie Bolojan”.

Citește mai mult pe: rfi.fr

 

 

 

Lasă un răspuns