Natalia Intotero (PSD) la RFI: Transparența în finanțarea ONG-urilor e de bun simț
Transparența în finanțarea organizațiilor neguvernamentale este un lucru de bun simț, nu e o intimidare, spune la RFI deputata PSD Natalia Intotero. Ea se referă…Read More →









