Cătălin Drulă la RFI: Îi propun Anei Ciceală un parteneriat în PMB, este o mână întinsă

Candidatul USR la Primăria Capitalei, Cătălin Drulă, declară la RFI că i-ar plăcea să lucreze cu Ana Ciceală: ”Mie mi-ar plăcea să lucrăm împreună în Primărie și dacă dumneaei își va dori să se ocupe de această zonă, de tineri, de social, ar fi un parteneriat. Restul de discuții sunt din zona privată, (…) mi-ar plăcea să facem un parteneriat și este o mână întinsă”.

Citește mai mult pe: rfi.fr

 

 

 

Lasă un răspuns