Parlamentarii care au părăsit sala de plen la ședința de învestire a Guvernului Veștea sunt iresponsabili, declară la RFI deputata PSD Natalia Intotero.
Citește mai mult pe: rfi.fr

Parlamentarii care au părăsit sala de plen la ședința de învestire a Guvernului Veștea sunt iresponsabili, declară la RFI deputata PSD Natalia Intotero.
Citește mai mult pe: rfi.fr
Designed using Magazine Hoot. Powered by WordPress.